Haberler / Blog

Ereğli Hakimiyet'teki Haberimiz!

Ereğli Hakimiyet'teki Haberimiz!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, yeni bir ‘et-mangal’ satış ve lokantası hizmete girdi. Subaşı Kasabı sahipleri Yüksel-Bayram Başkan kardeşler, Müftü Mahallesi Un Pazarı güzergahında, “Subaşı Kasap Izgara”yı hizmete açtı.

Olay67'deki Haberimiz!

1987 yılında subaşında Ali Başkan tarafından “Subaşı Kasabı” aile şirketi olarak kurulan ve Ereğli’ye büyük hizmetler sunan Başkan Gıda Sahipleri Yüksel ve Bayram Başkan kardeşler bu kezde “Kasap Izgara Restoran" ile Ereğli’de hizmet vermeye başladı.

Manset67'deki Haberimiz!

Manset67'deki Haberimiz!

Et ve et ürünlerinde uzmanlık ve ustalık kazanmış olan Başkan Gıda sahipleri Bayram Başkan ve Yüksel Başkan kardeşler Nazar Pide Kebap salonu ile Ereğli halkının beğenisini kazanan Başkan Gıda kebap alanından sonra kasap eti ile ızgarayı aynı salonda buluşturarak Ereğli halkının beğenisini toplamaya devam ediyor.

Diğer Medya Haberimiz!

Diğer Medya Haberimiz!

Kdz. Ereğli’nin sevilen esnaflarından Subaşı Kasap’ın sahipleri merhum Ali Başkan ve oğulları Yüksel ile Bayram Başkan yeni yatırımları Subaşı Kasap Izgara’yı düzenlenen görkemli bir törenle dular eşliğinde hizmete açtı.